Čtvrtek 11. 4. 2019, Vienna House Diplomat Prague, Evropská 15, Praha 6

REAL ESTATE INVESTMENT 2019

Profily

Tomáš Běhounek

bnt attorneys-at-law s.r.o.

V advokátní kanceláři bnt pracuje čtrnáct let, od roku 2008 je jejím partnerem. Vedle nemovitostního práva, které je jeho klíčovou kompetencí a za něž bnt nese řadu ocenění v mezinárodních žebříčcích Chambers&Partners nebo Legal500, je rovněž uznávaným odborníkem na právo obchodních společností a obchodní závazkové vztahy, včetně sporů týkajících se finančního a stavebního práva. Je členem managing boardu bnt international a vedoucím mezinárodní pracovní skupiny se zaměřením na nemovitosti.

Monique Ghosh

Christie's International Real Estate

Vede oddělení Refferals, koordinující spolupráci jednotlivých poboček a partnerů Christie’s International Real Estate, a úzce spolupracuje s aukční síní Christie’s a jejími klienty. Vystudovala obor právo na London School of Economics a následně se kvalifikovala jako bankovní právník u světové advokátní kanceláře Clifford Chance, dále 14 let působila v JPMorgan Chase jako viceprezidentka pro oblast kapitálových trhů.

Martina Jůzová

Česká spořitelna, a.s.

Od roku 2011 působí v České spořitelně, kde zastává pozici vedoucí oddělení financování nemovitostí. Nemovitostem se věnuje již od roku 1996, kdy nastoupila do Vereinsbank CZ a kdy měla příležitost stát u zrodu nemovitostního financování v České republice. Dále sbírala zkušenosti např. v AIG/Lincoln či ING Lease.

Stan Kubáček

Round Hill Capital

Působí jako investiční ředitel Round Hill Capital pro Evropu. Má více než deset let zkušeností v oblasti poradenství v podnikových financích a ve správě investic do nemovitostí. Za investice do nemovitostí byl zodpovědný i u společnosti BXR Partners v Praze a Londýně, působil také jako investiční bankéř v evropském realitním týmu Goldman Sachs v Londýně.

Martin Kubový

RE/MAX CZ, s.r.o.

Jako manažer rozvoje podnikání má zodpovědnost za rozvoj distribuční sítě RE/MAX, akvizici nových frančízantů, zajišťování kvalitativních auditů a následné nastavení procesů kanceláří. Má na starosti podporu nových i stávajících kanceláří v regionu Čech, řízení kanceláří s cílem zajistit růst a zvyšování tržního podílu. Pracovně působil také jako manažer prodeje ve Wrigley s.r.o. a jako obchodní manažer v Idea s.r.o.

Tomáš Lapáček

Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy

Ředitel sekce strategií a politik na Institutu plánování a rozvoje hlavního města Prahy. Do roku 2017 působil jako ředitel divize překladů pro EU v PRESTO - Překladatelské centrum. Pracovní zkušenosti získal také jako vedoucí v odboru evropských záležitostí Ministerstva životního prostředí ČR, byl poradcem ministra životního prostředí pro prezentaci Předsednictví ČR v EU a asistentem europoslance Josefa Zieleniece v Bruselu.

Miroslav Linhart

Deloitte Advisory, s.r.o.

Je partnerem v oddělení Audit & Assurance Deloitte Česká republika zodpovědným za poradenství v oblasti nemovitostí a stavebnictví. Specializuje se na projekty v oblasti nemovitostních transakcí, analýzy trhů a vyhledávání akvizičních cílů, implementaci systémů projektového řízení, controllingu a na zvýšení efektivity stavebních společností. Je také certifikovaným účetním znalcem ve Velké Británii (ACCA).

David Marek

Deloitte Advisory, s.r.o.

Pracuje ve společnosti Deloitte na pozici hlavního ekonoma a ředitele v oddělení Clients & Markets. Věnuje se klientským službám v oblastech využívajících ekonomické analýzy, jako například oceňování, zpracování dopadových studií, ekonomických a statistických analýz, poradenství při fúzích a akvizicích či restrukturalizacích. Dříve působil jako ekonom v České národní bance, České spořitelně a na pozici hlavního ekonoma a člena představenstva ve společnosti Patria Finance.

Firaz Muinov

Lekvi & Partners s.r.o.

Svou kariéru začal v roce 2007 jako programátor v mladé společnosti LEKVI. Od prosince 2016 je ředitelem společnosti Lekvi & Partners s.r.o., která je součástí Lekvi Group. Ta poskytuje širokou škálu služeb v oblasti rezidenčních a komerčních nemovitostí, investic, hypotečních úvěrů, právní podpory klientů a účetnictví.

Jaroslav Novotný

Asociace realitních kanceláří ČR

Je již několikáté volební období prezidentem Asociace realitních kanceláří ČR. Působí také jako předseda správní rady Institutu oceňování majetku při VŠE v Praze, je členem poradního sboru znalců předsedy Krajského soudu v Praze. Po roce 1989 spoluzaložil realitní společnost RAK, ve které působí doposud. Společnost se zabývá obchodem s nemovitostmi, správou nemovitostí, poradenstvím a developerskou činností.

 

 

 

 

 

 

 

Partneři akce